Działanie kremu Lefery

Zauważyłaś u siebie pierwsze zmarszczki i marzysz o tym, aby usunąć je bez pomocy skalpela i innych ryzykownych zabiegów medycznych? Mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie –  nieinwazyjne i bezpiecznie dla skóry. Jest to krem Susan Madden - Lefery Active Cell Regeneration.

Kuracja przeciwzmarszczkowa trwająca 4-tygodnie została stworzona w innowacyjny sposób z wykorzystaniem rozdrobnionych cząsteczek kwasu hialuronowego i kolagenu, których rozmiar jest dzięki temu 200 razy mniejszy od pora skóry. Pozwala to na wniknięcie składników aktywnych kremu nawet w najgłębsze partie skóry i odmładzając ją na poziomie komórkowym.

Odkrycie dermatologów wykorzystane w kremie Lefery

Wysoce skuteczne efekty działania kremu Lefery Active Cell Regeneration intensyfikuje obecność naturalnych olejów owocowych z ogórecznika i avocado, które wraz  z cząstkami kolagenu i kwasu hialuronowego  przenikają nawet do czternastej warstwy skóry, co skutkuje kompleksowym odmłodzeniem komórkowym.

Po miesięcu stosowania kuracji przeciwzmarszczkowej Susan Madden obserwuje się efekt odmładzenia porównywalny do botoksu lub liftingu. Zmarszczki głębokie są wyraźnie płytsze, niektóre stają się wręcz niewidoczne.Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Be the first to comment on "Działanie kremu Lefery"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*