Kup Forskolin: rada, dawkowanie, cena, skutki uboczne

Forskolin 250 jest suplementem diety z laboratorium Bauer Nutrition. Zabieg ten jest w 100% naturalny i polecany dla osób, które chcą schudnąć, pozbyć się tkanki tłuszczowej i poprawić ogólny wygląd.

Forskolin 250 występuje w postaci kapsułek. Każda butelka zawiera 60 kapsułek, co odpowiada miesiącowi leczenia.

W podsumowaniu

Dawkowanie tego odchudzania wynosi 500 mg na dobę, co odpowiada 2 kapsułkom.

Musisz wziąć 2 kapsułki albo przez jedzenie albo z dużą szklanką wody.

Nie należy zwiększać dawki dziennej. Nie zwiększy to skuteczności tego leczenia.

Aktywny składnik aktywny, forskolina, aktywuje enzym zwany Cyklazą Adenylanową, który stymuluje produkcję substancji zwanej cyklicznym AMPc.

Produkcja tej substancji stymuluje tarczycę i uwalnia hormony, które zwiększają metabolizm. W rezultacie kilka reakcji termogenicznych prowadzi do wzrostu zużycia kalorii, a co za tym idzie do utraty masy ciała.

Wzrost cAMP stymuluje również produkcję lipazy aktywującej proteiny aktywizujące hormony. Spowoduje to degradację tłuszczu i uwalnia go. Adipocyty stopią się. Dlatego też zabieg ten jest również spalaczem tłuszczu.

Innym efektem jest wzrost stawek DMPA. Stymuluje on produkcję testosteronu, hormonu odpowiedzialnego za rozwój mięśni u ludzi. W wyniku tego zabiegu powstaje również mięśnie.

Aktywnym składnikiem tego suplementu diety jest forskolina. Jest to naturalna substancja pozyskiwana z rośliny Coleus Forskohlii.

Roślina ta jest uprawiana głównie w Indiach i znana również jako Plectranthus barbatus.

Forskolin jest więc w 100% naturalnym dodatkiem....

W kilku badaniach wykazano skuteczność Forskolin 250. Jeden z nich ukazał się w czasopiśmie Otyłość Badania nad Otyłością. Wykonano ją u 30 mężczyzn z nadwagą i otyłością. Połowa tych osób była leczona tą metodą, druga połowa otrzymywała placebo.

Badanie trwało 12 tygodni z dawką dobową 500 mg (2 kapsułki) Forskolin. Technika ta wykorzystuje promieniowanie rentgenowskie do uzyskania bardzo precyzyjnego pomiaru.

Pod koniec badania osoby, które poddały się temu leczeniu miały znaczne zmniejszenie tkanki tłuszczowej i zwiększenie liczby testosteronu. Wzrosła chuda masa (mięsień).

Kolejne badania naukowe przeprowadzono z udziałem 6 kobiet z nadwagą. Przez 9 tygodni dwa razy dziennie brali Forskolin 250 razy dziennie. Pod koniec badania wykazano, że stracili średnio 6 kg tkanki tłuszczowej i spalili prawie 8% tkanki tłuszczowej.

Wszystkie dotychczasowe badania wykazały skuteczność tego suplementu diety:

Jednak jego skuteczność została podkreślona również na innych szczeblach:

Ponadto, wydajność tego spalacza tłuszczu jest wspominana przez wielu użytkowników. Rozpoznają one utratę masy ciała, poprawę ich ogólnego wyglądu wraz ze znaczną utratą tłuszczu i wzrostem masy mięśniowej.

Zabieg ten jest przeciwwskazany w następujących przypadkach:

Może to spowodować spadek ciśnienia krwi i dlatego nie powinno być związane z lekami lub leczeniem nadciśnienia tętniczego. Nie należy go przyjmować w połączeniu z lekami zwiększającymi przepływ krwi do serca.

Przed rozpoczęciem leczenia zaleca się zatem, podobnie jak w przypadku wszystkich innych metod leczenia, skonsultować się z lekarzem, aby poinformować go o przyjmowanych lub stosowanych metodach leczenia i zapobiec jego wystąpieniu w przypadku zachorowań.

Zabieg ten jest w 100% naturalny i nie ma żadnych znanych skutków ubocznych do tej pory. Jeśli jednak po zażyciu Forskolin 250 czujesz, że po wystąpieniu objawów niepożądanych, porozmawiaj ze swoim farmaceutą lub lekarzem.

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które otrzymujemy od naszych czytelników. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie na poniższej liście, skontaktuj się z nami lub porozmawiaj z lekarzem!

Dawkowanie to dwie kapsułki dziennie, które należy przyjmować z szklanką wody lub podczas jedzenia.

Tak, tak, tak. Nie potrzebujesz recepty lekarskiej, aby ją otrzymać.

No. Zabieg ten, choć naturalny, nie jest zalecany dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, który doradzi Ci bardziej odpowiednią metodę.

Forskolin 250, podobnie jak wszystkie inne zabiegi tego typu, nie jest zalecany do stosowania w przypadku

Forskolin Active

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Kup Forskolin: rada, dawkowanie, cena, skutki uboczne"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*