Slimmer spray™

Slimmer spray jest produktem zawierającym L-karnitynę, uznawaną w ostatnich latach za cząsteczkę "spalającą tłuszcz".

Slimmer spray składa się wyłącznie ze składników, które są naturalnymi składnikami, nie zawierają barwników, syntetycznych perfum ani składników modyfikowanych genetycznie. Produkt posiada certyfikat i nie zawiera przeciwwskazań.

Slimmer spray obiecuje odchudzać się bez męczących diet i trudnych treningów, eliminować nadmiar płynów z organizmu i niszczyć tłuszcze.

Ponad milion kobiet we Włoszech, które używają tego produktu i z zeznań przedstawionych przez niektóre z nich straciłoby nawet 10 lub 11 kilogramów w ciągu miesiąca.

Świadectwo eksperta dietetyka, dr Renato F., który mówi o tym jako wygodny i skuteczny środek zaradczy dla nadmiaru tłuszczu.

Jak go używać? 10 sprayów 4 razy dziennie.

Pakiet tego "cudownego" produktu można kupić tylko online za cenę 39 € w promocji.

Strona nie zawiera wykazu składników, lecz jedynie głównych aktywnych składników.

Karnityna lub L-karnityna jest w szczególności molekułą dobrze znaną tym, którzy starają się schudnąć. Uważa się go za przydatny w odchudzaniu, ponieważ znajduje się w tkance mięśniowej i ma za zadanie transportowanie kwasów tłuszczowych do komórek, które je eliminują. Stąd jego sławę jako spalacz tłuszczu.

Przede wszystkim należy uściślić, że karnityna jest stosowana jako suplement przez sportowców stosujących kontrolowaną dietę, często białkową w fazie odchudzania, właśnie po to, aby zwiększyć tkankę mięśniową, a co za tym idzie karnitynę naturalnie obecną w organizmie i uprawiających regularną i intensywną aktywność sportową.

Skuteczność karnityny nie jest więc zapewniona w przypadkach, gdy ta cząsteczka jest stosowana bez łączenia zdrowego wysiłku fizycznego. Dodatki oparte na naturalnych składnikach są nieskuteczne, jeśli nie są połączone z kontrolowaną dietą i sportem.

Istnieją skutki uboczne związane z przedawkowaniem karnityny, o których należy pamiętać. Objawy to nudności, biegunka i skurcze jamy brzusznej. Ponadto suplementu tego nie należy przyjmować podczas ciąży, karmienia piersią czy cukrzycy i zawsze należy zasięgnąć porady lekarza, który z pewnością zna lepiej niż strona internetowa i skierować się w stronę zdrowego odchudzania, które zachowuje zdrowie.

Przypominamy, że szybkie odchudzanie się, a nie pod nadzorem lekarza, które nie jest następnie regularnie uprawiane i dieta pielęgnacyjna, może stać się bumerangiem i spowodować, że odzyskamy wszystkie utracone kilogramy, a nawet więcej.

Slimmer Spray

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Slimmer spray™"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*